Blokowanie na forum

Tutaj można pytać o wszystko a także pisać czego brakuje na forum.
Awatar użytkownika
Yellow
Klubowicz
Numer GG: 2022962

Re: Blokowanie na forum

Post autor: Yellow » piątek 23 paź 2015, 07:54

To trzeba zapytać tego kto te zakresy blokowania ip ustalił. Bo z tego co mi wiadomo to u nas nikt tego nie robił. No a jak nie mam ip to nie mam...a jak dostanę to chętnie sprawdzę...może ktoś inny z SB mi podeśle na PW ?

Tapnięte z Note 4
Nie żyje po to by lepiej jeździć...
...jeżdżę po to by lepiej żyć :)

tel. 606-34-76-82

Awatar użytkownika
Feru
Klubowicz
Numer GG: 124906

Post autor: Feru » poniedziałek 26 paź 2015, 11:24

Że tak na szybko napisze, nikt nic nie blokował, ustawienia są standardowe dla forum. Wyczyściłem listę i możesz obserwować, to że jakieś IP trafia na czarną listę nie oznacza że ktoś siedzi i blokuje Twoje IP. Np. to samo pytanie możesz zadać swojemu operatorowi dlaczego zakres trafia na czarną listę spamu i przez to możliwe jest blokowanie. Każdy kto tu coś grzebie, moderuje robi to z własnej woli bez profitów i w miarę dostępności czasu więc od "ręki" to nie ta ranga forum gdzie siedzi 100 ludków pod nadzorem. Jak nie @ to tel. zawsze coś się zdziała.
PozdRower 796430012
GHOSTBIKERS

Awatar użytkownika
Biko

Post autor: Biko » czwartek 05 lis 2015, 18:49

Wygląda, że moja diagnoza - czyli standardowe ustawienia forum na jakąś spamlistę - to było przyczyna blokowania normalnych adresów IP potwierdziła się, bo jak Feru napisał na sb, ze wyłączył to dziś już mogę napisać.
A jak pisałem na sb :
"TYLKO to forum ma takie STANDARDOWE ustawienia, ze używa jakiej listy ze http://www.spamhaus.org/
Mój adres IP, czy moje adresy IP nie są na żadnej "normalnej" czarnej liście. Jestem i pisuje na kilku różnych forach, przeglądam m.in. strony rządowe i nigdy i nigdzie mnie nie blokuje."
Thx ;)
Bike for a better world!

ODPOWIEDZ