6.07.2013 Z Duchami do Jaskiń ( Jaskinia na Dupce etap III )

Awatar użytkownika
limit

Re: 6.07.2013 Z Duchami do Jaskiń ( Jaskinia na Dupce etap I

Post autor: limit » sobota 06 lip 2013, 07:50

Może i stan ducha :-) Najwyraźniej jednak mój duch ma dziś nędzne morale :-p I wysoki stan wody za progiem.
Spasuję.
Ale życzę tym, którzy pojadą super zabawy. Może nie będziecie musieli wracać rowerami wodnymi :-D
Obrazek Po co iść jak można jechać... Obrazek

domino

Post autor: domino » sobota 06 lip 2013, 07:56

130 km w deszczu gdzie sie koczy przyjemność a zaczyna zwykły opór patrzyłem po prognozach pogody i one nie dają złudzeń cały czas pogoda typowo barowa a przebywanie cały dzień w przeciw deszczówkach które i tak w końcu przemokną.
Wycieczki mają sprawiać przyjemność ja odpadam ale tym co pojadą życzę jak najładniejszej pogody :ugeek:

Awatar użytkownika
magdi
Numer GG: 1517050

Post autor: magdi » sobota 06 lip 2013, 20:45

AAAAa żałujcie że Was nie było...wycieczka była zarąbista....sami byliśmy w szoku widząc rano pod zamkiem coraz więcej chętnych na wyprawę do Dupki w taką pogodę...i w sumie było nas 24:) hmm pogoda nie przebierała...lało jak nie wiem co do pewnego momentu, ale byliśmy twardzi i jechaliśmy dalej i dalej!!aż w końcu i pogoda dała sobie spokój, i zaczęła nam sprzyjać:)zaświeciło słońce!!!!!teraz wiem, żę Ghost'y to cudowni ludzie, pełni pasji, empatii,grupa przyjaciół kochających rower tak jak ja:)wiem wiem, nie jestem jeszcze maratończykiem w sprawach rowerowych, ale uczę się...a dzięki Wam udało mi się pokonać kolejne moje słabości..dziki wielkie dla Adasia za dobre słowa....nie ta przeżutka, męczysz się, zmień na mniejszą, teraz na większą....pomoc Pawła i Roberta uczących mnie przejeżdzać po kałużach, których się bałam i za opiekę na końcu peletonu:)i dla Włodka za poczucie humoru, które było niezbędne podczas tej wyprawy:) i tak naprawdę dla Was wszystkich za to, że z Wami przeżywam cudowną przygodę, jaką jest jazda na dwóch kółkach:) do następnego:)aaa nie pamiętam Was jeszcze wszystkich z imienia, więc muszę się szybko nauczyć...ale dla Was właśnie te podziękowania:)

Awatar użytkownika
Mariotruck

Post autor: Mariotruck » sobota 06 lip 2013, 21:12

Cieszę się, że się podobało :) Miło było z Wami spędzić czas i troszku pokręcić po tej Naszej Jurze. I szacun dla wszystkich bez wyjątków, za traskę , tempo , humor :)
I zapraszamy na następne wycieczki ;)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Seba_Sc

Post autor: Seba_Sc » sobota 06 lip 2013, 23:33

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia !
Dzięki jeszcze raz za wspaniałą wycieczką po Jurze ;)

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Numer GG: 2982173
Kontaktowanie:

Post autor: Adam » sobota 06 lip 2013, 23:53

Obrazek
Dałem radę:) takie jakieś wyszły hm… i nie mam początku ...chyba za dużo słońca :mrgreen:
https://picasaweb.google.com/1092419656 ... pceEtapIII

Awatar użytkownika
magdi
Numer GG: 1517050

Post autor: magdi » niedziela 07 lip 2013, 06:43

a tu moje zdjecia..jesli się otworza:) jak cos to mówić, że link nie działa :)
https://plus.google.com/u/0/photos/1075 ... 9286510353

Awatar użytkownika
Paweł Kłym

Post autor: Paweł Kłym » niedziela 07 lip 2013, 10:39

to fakt ...kręcenie w deszczu delikatnie mówiąc jest średnio przyjemne ...wyjeżdżając rano z Tuśką lało jak cholera i tym większe było moje zdziwienie że przyjechało tylu "pokręconych " ludzi .mieliśmy nadzieje że za chwilę przestanie padać ale "za chwile " trwało jeszcze ze 3 godziny wrrrr ...ale zauważyłem jekies dziwne zjawisko ,już chyba z tej bezradności na warunki pogodowe i pomimo totalnego przemoczenia wszyscy byli uśmiechnięci i mieli coraz lepszy humor ...w końcu przestało padać i wycieczka "rozkręciła " się na dobre ......było bardzo pozytywnie ,super trasa (podziękowania dla Mariusza) nowi ludzie ,nowe miejsca,super atmosfera ..... było bardzo ,bardzo OK
Ostatnio zmieniony niedziela 07 lip 2013, 11:06 przez Paweł Kłym, łącznie zmieniany 1 raz.
jeżdżąc na rowerze ,często na swojej drodze spotykam maniaków ,wariatów jadących bez opamiętania ,na złamanie karku.............aż trudno mi się ich wyprzedza .........

Awatar użytkownika
Marta

Post autor: Marta » niedziela 07 lip 2013, 10:46

My również dziękujemy za super wycieczkę :) Ciekawa trasa, nowe miejsca, a przede wszystkim atmosfera (a to już zasługa uczestników) sprawiły, że prawie nie czuło się strugów deszczu lejącego się na nas z nieba :) zaskakująca liczba ludzi, mimo fatalnie zapowiadającej się pogody, utwierdziła nas po raz kolejny w przekonaniu, że ludzi "pozytywnie zakręconych " jest więcej :) i nawet deszcz musiał odpuścić i wyszło piękne słoneczko, które szybko nas wysuszyło..był pyszny obiadek w Żarkach i rewelacyjne lody w Siewierzu :) i niezliczona ilość "kapci"...wróciliśmy pozytywnie zmęczeni, a przecież to właśnie o to chodzi :) Jeszcze raz podziękowania dla Maria za organizację i dla wszystkich uczestników za klimat, który wspólnie stworzyliśmy :) do zobaczenia na kolejnych wycieczkach :)

Awatar użytkownika
Arturww
Klubowicz

Post autor: Arturww » niedziela 07 lip 2013, 11:20

:D wielkie dzięki za super wycieczkę :D super trasa, super atmosfera, a przede wszystkim wspaniali ludzie :D
magdi u mnie link z fotkami nie działa :(
tel: 503 753 964

Zablokowany
phpbb 3.2 styles