Podziękowania

Awatar użytkownika
jola
Klubowicz

Re: Podziękowania

Post autor: jola » wtorek 30 kwie 2013, 18:40

Brawo, brawo jeszcze raz brawo dla wszystkich b: b: b: oraz ukłony dla Edytki za wspaniały opis tak wspaniałej imprezy :) :) :)

Awatar użytkownika
nekor
Klubowicz
Kontaktowanie:

Post autor: nekor » wtorek 30 kwie 2013, 23:32

Edytka ------ szacun............. :J :J :J

Awatar użytkownika
Pawelek
Klubowicz
Numer GG: 1650420

Post autor: Pawelek » wtorek 30 kwie 2013, 23:57

Dzięki wszystkim za dobra współpracę oraz miło spedzony czas. Gratulacje dla zawodników. :)

Razem możemy zrobić wiele :)

Dziekuje również w w imieniu chłopaków z Arka Bike za możliwość wyłożenia się z punktem serwisowym :)

Awatar użytkownika
Wojtek
Klubowicz
Numer GG: 3385811

Post autor: Wojtek » środa 01 maja 2013, 08:42

Opis imprezy Edytki jest perfekcyjny b: b: b: Dziękujemy :)

Awatar użytkownika
Haibike

Post autor: Haibike » poniedziałek 06 maja 2013, 12:31

Co prawda emocje po wyścigu już opadły ale dopiero teraz mogę spokojnie zasiąść i cokolwiek napisać w tym temacie :) Przede wszystkim chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za wkład pracy i czasu jaki każdy z nas musiał poświęcić na organizacje tego wyścigu. Każdy z nas był tą małą, niezbędną cegiełką, która w całości stworzyła mur, który teraz będzie ciężko przeskoczyć innym, bowiem nasz wyścig organizacyjnie stał na nad wyraz wysokim poziomie!! Biorąc pod uwagę, że był to nasz debiut! "Obsada" zawodników jaka zagościła na Dorotce przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Spodziewałem się dużej ilości zawodników ale nie aż tak mocnych. Słysząc pozytywne wypowiedzi nt. wyścigu i atrakcyjności trasy (nieskromnie pisząc mojej treningowej) napawa mnie dumą, że należę do Ghostbikers i mam przyjemność tam być z takimi fajnymi ludźmi. Na przyszły rok wraz ze zdobytym doświadczeniem zrobimy jeszcze lepszą imprezę!! Niech Lang, Grabek i Golonna drży :D Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc oraz znakomitą współpracę i zgranie.

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Numer GG: 2982173
Kontaktowanie:

Post autor: Adam » wtorek 08 kwie 2014, 16:56

Ktoś ma jeszcze wątpliwości że się NE.DA20 :?: (warto czasami zaglądać :J "trzymamy za słowo")
w; http://sport-raporty.bikeboard.pl/artyk ... 28-04-2013
Nabierzcie więcej optymizmu życiowego. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ODPOWIEDZ